s1mone napisał(a):

"Moja opcja" to był sprawdzony hiszpański trener mający jakieś osiągnięcia w CV, wraz z całym własnym sztabem, a nie taki, który będzie musiał dalej trzymać Kazia i spółkę jako głównych pomagierów. Wiadomo coś o sztabie?
Na razie konkretów i danych jest bardzo mało, a CV bardzo skromne.