leszekpw napisał(a):

Naprawde łudzicie się na awans, z tym prezesem, z tym zarządzaniem? To ja wam powiem jak bedzie.
Zapewne zostawi Jopa lub jakaś inna tania opcja- brak awansu- Kiko się zawinie w przyszlym sezonie plus hiszpanie- jesli w ogole bedzie hajs na dalszą I ligową grę, bedziemy sciagac ogórów typu Młyński i szorować w drugiej części tabeli. To cała rzeczywistość.
|
Eee dla Kiko nie ma żadnej roboty w Hiszpanii więc będzie tu siedział dopóki się da. Na bezrobocie się nie zawinie, a markę trenera ma tam bliską zeru.
Też mi się wydaje, że Jop pozostanie trenerem. A nuż mu się uda awansować.