Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2712
Stary 29.12.2023, 20:07
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Naprawde łudzicie się na awans, z tym prezesem, z tym zarządzaniem? To ja wam powiem jak bedzie.
Zapewne zostawi Jopa lub jakaś inna tania opcja- brak awansu- Kiko się zawinie w przyszlym sezonie plus hiszpanie- jesli w ogole bedzie hajs na dalszą I ligową grę, bedziemy sciagac ogórów typu Młyński i szorować w drugiej części tabeli. To cała rzeczywistość.
Eee dla Kiko nie ma żadnej roboty w Hiszpanii więc będzie tu siedział dopóki się da. Na bezrobocie się nie zawinie, a markę trenera ma tam bliską zeru.
Też mi się wydaje, że Jop pozostanie trenerem. A nuż mu się uda awansować.
Odpowiedz cytując