Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 29.12.2023, 17:35
Upraszczając: Królewski całkiem serio chce stworzyć klub inny niż wszystkie. Chce być pionierem i z tej drogi nie zejdzie, dopóki na to go stać.
Czy mu się to uda? W zdecydowanej większości jesteśmy zgodni, że nie.
Nie ten czas i nie to miejsce. Aktualna Wisła to nie jest miejsce na takie eksperymenty.
Dla mnie jest jasne, że Wisła w rękach Królewskiego zmierza do nikąd.
Pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie się inny własciciel.choć nie mam bladego pojęcia na ile to jest realne
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując