Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 29.12.2023, 14:14
Królewicz jak zwykle fantazjuje.

Tyle słów o nowych metodach szukania trenera, że wykorzystują pomoc sztucznej inteligencji, a tu po prostu wariant oszczędnościowy, gdy lepsi kandydaci nie chcieli (Skorża, Papszun, Nawałka), choć z drugiej strony zawsze mógłby sprowadzić jakiegoś przebierańca z Hiszpanii, który dziesięć lat temu prowadził jeden mecz w trzeciej lidze hiszpańskiej, a potem zakończył karierę i czekał na telefon z Wisły.

Jarek, gdzie ci inwestorzy tak szumnie zapowiadani podczas "przełomu" z 2018/2019 roku.

Jarek, gdzie te puchary?

Jarek, gdzie ten hard reset?

Jarek, gdzie to odnowienie?

Jarek, gdzie ta Ekstraklasa?

Jarek, odejdź z Wisły jak najszybciej.

Oddajcie Wisłę fachowcom po pięciu, czy tam po 7,5 latach burdelu i zniszczenia największego klubu w Polsce.

Z absolutnego dominatora do roli pośmiewiska.

Brawo, Wy!

Brawa dla Trójcy Świętej!

Brawa dla Sociosów!

Jesteście wielcy!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 29.12.2023 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując