|
Królewicz jak zwykle fantazjuje.
Tyle słów o nowych metodach szukania trenera, że wykorzystują pomoc sztucznej inteligencji, a tu po prostu wariant oszczędnościowy, gdy lepsi kandydaci nie chcieli (Skorża, Papszun, Nawałka), choć z drugiej strony zawsze mógłby sprowadzić jakiegoś przebierańca z Hiszpanii, który dziesięć lat temu prowadził jeden mecz w trzeciej lidze hiszpańskiej, a potem zakończył karierę i czekał na telefon z Wisły.
Jarek, gdzie ci inwestorzy tak szumnie zapowiadani podczas "przełomu" z 2018/2019 roku.
Jarek, gdzie te puchary?
Jarek, gdzie ten hard reset?
Jarek, gdzie to odnowienie?
Jarek, gdzie ta Ekstraklasa?
Jarek, odejdź z Wisły jak najszybciej.
Oddajcie Wisłę fachowcom po pięciu, czy tam po 7,5 latach burdelu i zniszczenia największego klubu w Polsce.
Z absolutnego dominatora do roli pośmiewiska.
Brawo, Wy!
Brawa dla Trójcy Świętej!
Brawa dla Sociosów!
Jesteście wielcy!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 29.12.2023 o godz. 14:18.
|