Markus napisał(a):

|
Dokładnie tak. Scenariuszem va banque nie jest zatrudnienie kompetentnego trenera z zagranicy wraz z całym sztabem, o potwierdzonym warsztacie, zamiast przedstawiciela polskiej myśli szkoleniowej
|
Narodowość trenera nie ma tu dla mnie żadnego znaczenia. Potrzebujemy po prostu kogoś, kto w nieodległej przeszłości odniósł sukces z prowadzoną przez siebie drużyną. Nie widzę innej możliwości na minimalizację ryzyka związanego z wyborem nowego trenera, który umówmy się - musi dać nam awans.
Skutki nieprzemyślanej decyzji będą dla Wisły raczej opłakane.