|
@MaLk - niestety. Coś mi zaiskrzyło w środku rundy kiedy Królewski zaczął bredzić o statystykach na X w połączeniu z kuriozalnym stylem gry jaki prezentowaliśmy za Sobolewskiego. Może być, że chłop tylko robił co mu kazali...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.12.2023 o godz. 19:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|