Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2703
Stary 28.12.2023, 14:13
Wiadomo, że Królewski musi nadal udawać i kłamać, że ma jakiś pomysł na klub i wizję rozwoju. Bo na takim patencie ciągle działa. Od początku budował sobie opinie człowieka, który ma pomysły, rozwiązania, wie coś więcej i umie to wprowadzić w życie.
Także teraz jedzie na patencie, ze AI uratuje Wisłę i że ma już takie możliwości dzięki AI, że o ja .......e, nawet z 5 ligi chorwackiej przefiltrowuje trenerów.

A jak niby ten algorytm działa? Przecież on nic więcej oprócz suchej statystyki nie powie. Po prostu jakiś typ z 5 ligi chorwackiej np mimo młodego wieku jako trener ma spory procent meczów wygranych, może zna jakiś język obcy, może gdzieś był na jakichś kursach na zachodzie, może lubi grać ofensywnie. Wow, dojebane informacje. Takie info to można zebrać o każdym w 10 minut a i tak na koniec nikt tu nie będzie sprowadzał jakiegoś no namea z 5 ligi chorwackiej, nie wiadomo po co i z jakiej racji, nie będzie ryzykował, że chłop wypluty przez algorytm się sprawdzi, tylko postawi na kogoś kto jest znany z realnego świata, o kim ma się realnie jakieś rozeznanie, a nie to, że ma 5% więcej meczów wygranych niż inny trener z Polski.

Jaro tworzy kolejne teorie dla idiotów, którzy zamiast zapierdalać to wolą pogadać o legendach i się łudzić, że kasa do budżetu z nieba spadnie albo, ze nagle AI uratuje Wisłę.

Gościu, który nie rozumiał i nie widział, że Sobol od pół roku jest do zwolnienia, .......i, że AI mu wypluła trenera z 5 ligi chorawckiej i że to jest ogromny potencjał tej sztucznej inteligencji he he he
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując