pepe72 napisał(a):

Było jeszcze, że chyba AI przewidziała, że pod koniec roku zarówno Łęczna jak i Polonia złapią "zadyszkę".
Generalnie jak ktoś podejdzie bez uprzedzeń to jest fajnie pokazane jak myśli/działa/rozumuje obecny właściciel Wisły.
|
Powiedzieć po fakcie, że coś się przewidziało potrafi prawie każdy i czasem to nawet prawda (np. gracze u buków).
No jest fajnie pokazane.. oj.