Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2686
Stary 26.12.2023, 23:33
Cytat:
Jarek jedyne co potwierdził to, że jest osobą na poziomie i inteligentną.
No własnie pokazał, że zbyt inteligentny nie jest skoro twierdzi, że algorytm bronił Sobolewskiego i on by go dalej nie zwalniał To co to za algorytm, który wpierdala na minę klub? Wisła miała awansować ale algorytm bronił gościa, który ma środek tabeli, z takim klubem, z takim składem, z taką kasą, w takiej lidze hehehe

Algorytm bronił bo statystyki )oprócz wyniku końcowego) się zgadzały. A jak się mają w półamatorskiej lidze nie zgadzać statystyki klubu, który ma zaplecze profesjonalne (baza kibiców, sponsorzy, ogólnie pieniądze)?

Pytanie też, które to statystyki broniły Sobola? Te mówiące o nieskuteczności? Te mówiące o braku zdobywania bramek z multum okazji z SFG czy tracenia bramek po SFG bo rywal miał kilka okazji w meczu?

Gula zły bo nie wybierał go algorytm. No wszystko było idealnie ale zawiódł czynnik ludzki. Teraz Sobol zajebisty, w I lidze, w środku tabeli. Wiadomo, Gula gorszy bo spadł z ekstraklasy, Sobol super bo nawet nie umiał się na baraże w I lidze załapać

Brosz i Jop ą podpowiadani przez AI? Wow, ale rozwój poszedł do przodu. No kto by się spodziewał, że AI wytypuje Brosza, znanego trenera, oraz Jopa, który w 3 meczach prowadząc Wisłę wygrał.
Jestem też ciekaw jak AI znajduje trenerów z 5 ligi chorwackiej. Znalazłą tam trenera odpowiedniego bo? Bo wygrał 5 meczów pod rząd? Czy ta AI ma taką wiedzę, ktoś tam tyle danych powprowadzał, nawet z 5 ligi chorwackiej, że charakter czy rozmiar buta zdecydował, że własnie ten gościu z 5 ligi chorwackiej został polecony?
Ten gościu powinien bajki na dobry sen dzieciom opowiadać.

A generalnie czy on jak wchodził do Wisły i jak ją przejmował od Jażdżyńskiego i Kuby, to mówił, że będzie tu eksperymentował i robił z Wisły jedną wielką sztuczną inteligencję? Czy miał po prostu postawić klub na nogi i spierdalać? Spierdalać niemal już w 2019 roku i przede wszystkim rok temu jak się mada pojawiła?
Bo chyba to była część chytrego planu, nawmawiać ciemnemu ludowi, że jest ratownikiem z sercem na dłoni, a jak już przejmie całkowicie klub to użyć go do spełniania swoich chorych ambicji czy eksperymentowania w swojej głównej branży.

łykajcie dalej jego .......ety, a tymczasem Wisła w I lidze, z mglistymi szansami na awans, a jeśli go nie będzie to kolejne cięcia i jeszcze gorszy poziom.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując