Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 26.12.2023, 15:27
Dlatego nie ma co im współczuć. Czas skończyć z teorią że nasz piłkarz musi być kulawy technicznie, a jedyne czego można od niego wymagać to jeżdżenie na dupie. Albo wezmą się za trening albo 3 liga to szczyt ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując