|
Jakby to nie było związane z Wisłą to byłby to najśmieszniejszy eksperyment socjologiczny w jakim uczestniczyłem.
Jarosław w 2018 roku zapowiadał dojście z Synerise do poziomu HP i IBM. Dziś nie ma nawet promila ich przychodów. W 2019 opowiadał o debiucie na Nasdaq w 2022. Dziś nawet nie stoi obok bocznego rynku w Warszawie. W tym samym czasie zapowiadał supernowoczesne systemy w Wiśle, która do dziś działa na półprofesjonalnym sklepie a witrynkę ma od dostawcy obsługującego mikro kluby. Systemy te zresztą zapowiadał potem regularnie co pół roku. Do dziś nikt ich nie widział. Rok temu wysłał ankietkę wydzierganą w docsach pisząc, że to pierwszy element supernowoczesnego systemu do kontaktu z kibicami. Systemu do dziś nikt nie widział. A wymieniłem tylko technologiczne zapowiedzi bo jakby zrobić listę obiecanek z wszystkich dziedzin to by brakło miejsca w poście.
I ten człowiek (mający dostęp do prawdziwego AI jak sobie prompta wrzuci w ChatGPT lub inne Midjourney) halucynuje o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w Wiśle a kibice dyskutują aspekty i niuanse tej technologii. Ci sami co dyskutowali o tych wszystkich poprzednich halucynacjach i jakoś nie potrafią zauważyć, że ktoś ich wkręca.
Rozumiem brak wiedzy technologicznej i to, że się ktoś da wypuścić i omamić raz czy dwa razy. Ale tyle razy? Gdyby to nie było tak szkodliwe i żenujące byłoby skrajnie śmieszne.
|