|
Podkreślam, że co prawda znalazłem więcej takich ofert pracy na podobnych warunkach, ale może to być równie dobrze coś wyjątkowo dramatycznie niskiego i faktyczne zarobki są wyższe.
Chętnie zapoznam się z jakimiś statystykami jeśli ktoś zna na tyle hiszpański, żeby poszperać na hiszpańskich stronach o piłce.
Na razie potwierdza się teza MaLka, ze Hiszpanie z III ligi przyjeżdżają, bo Wisła lepiej płaci.
Czy to źle czy dobrze?
Czy powinniśmy tę sytuację wykorzystywać?
Bo jak na razie większość "wynalazkow" Kiko się sprawdza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|