|
Wniosek taki, że rozpieprzać kasę można równie skutecznie na nasze rodzime gwiazdy. Nie mając z tego żadnego pożytku, bo co przyszło z Żyry Młyńskiego czy Sapały 10 miejsce w 1 lidze. To ja już wolę odbudować jakiegoś Hiszpana za podobną kasę. Bo wcale nie jest większa, a sam przyznałeś że drugi zaciąg był tańszy. Mimo to dalej lepszy niż nasze gwiazdki.
|