Piknik1906 napisał(a):

|
Fernandez zarabiał 120 (potwierdzone wielokrotnie w tym na tym forum), a żeby zostać chciał dużą podwyżkę. Rodado zarabia ok 80 (milion rocznie jak wynika z informacji z pierwszej ręki podanej na tym forum).
|
Jeśli chciał duża podwyżkę, czyli strzelam 20-30%, to za 150k+ miesięcznie totalnie nie miał racji bytu w Wiśle. Poza aspektem sportowym, w którym tak duży kontrakt nie jest odzwierciedlony w gigantycznej różnicy umiejętności na boisku, taki kontrakt stwarzałby ryzyko powstania w szatni niepotrzebnych kwasów.