Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.12.2023, 23:16
Żyro schodzi z listy płac w lecie, szkoda pozostałych dwóch ananasów, którzy będą nas doić jeszcze przez półtora roku (bo zakładam, że Łęczna pokrywa tylko część kontraktu Młyńskiego).

Nie zatrzymaliśmy w drużynie Fernandeza, który zarabiałby w okolicach 100k i z perspektywy czasu wydaje się to być mądrą decyzją. Wiadomo, że gdyby u nas został, to pewnie miałby pewny plac na 10-tce i zapewniałby solidny poziom, ale jednak takie pieniądze wydają się być przesadzone.

W zespole I ligi zarobki powinny oscylować w granicach 30-40k miesięcznie, dla kluczowych graczy typu Rodado czy Carbo można byłoby to podwyższyć do 50-60k, przy czym takich kontraktów w zespole nie powinno być więcej niż 3-4.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując