FraMat napisał(a):

Może przyjmiemy do Wisły tego Algorytma?
Nie wiem, co prawda jakie ma osiągnięcia i ile będzie kosztował, ale nazwisko ma interesujące.
Rywale na sam jego dźwięk położą się przed Wisłą.
|
Algorytm to i tak brzmi spoko, ja spodziewam się jakiegoś Jacka Placka z trzeciej ligi Słowackiej po tym wywiadzie
