Radzę wysłuchać wywiadu z Królewskim.
1) trenerów selekcjonuje algorytm
2) największy problem Jopa to mało danych wejściowych
3) algorytm znalazł "nieoczywiste" kandydatury, o których nikt by nigdy nie pomyślał

Tak MaLk, możesz mieć rację...
Także nie wiem czy dyskusja w ogóle ma sens. Nasze kryteria nie są kryteriami szefa
