DeadOrAlive napisał(a):

Fajny wywiad. Bardzo dobrze przedstawiono w nim jakie korzyści i możliwości daje Wiśle Kiko oraz jego hiszpańskie znajomości, na przykład w Gironie. Trzeba z tego korzystać, bo to unikatowa w polskich realiach szansa i pragmatyzm, a nie jakieś zauroczenie Hiszpanią.