Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 20.12.2023, 13:59
Z czegoś te koszty prowadzenia Wisły się biorą. Na chłopski rozum, Wisła klub jak każdy inny, koszt utrzymania w niemal każdym aspekcie powinien więc być taki sam jak w każdym innym klubie, a różnice mogą brać się jedynie w kwestii wydawania pieniędzy na transfery/pensje/prowizje dla piłkarzy i menedżerów.

Ciekawe jakby wziąć te 3 czynniki (transfery, prowizje, pensje) pod uwagę i zestawić wszystkie drużyny ekstraklasy i I ligi to gdzie by znalazła się Wisła.

Nie twierdzę, że to wszystko przepala Kiko i Hiszpanie, tylko ogólnie jest to w uj ciekawy temat, jak to jest, że u nas wszystko jest tak napompowane, wyników nie ma, a jesteśmy w sytuacji, ze powinniśmy oszczedzać i spłacać długi, a nie generować kolejne.
Polityka finansowa Wisły jest bardzo radosna. Profesjonalizm i odpowiedzialnosć czuć tu na każdym kroku
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując