Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 20.12.2023, 13:26
A oto jak przedstawiają się faktyczne dokonania hiszpańskich trenerów na tle naszych polskich odpowiedników. Dupy to nie urywa.

Ale wiadomo, są też Markusowe profesjonalne niemierzalne zdolności hiszpańskich trenerów, którzy wszystkich tak pięknie rozwijają.

W poniższych zestawieniach wrzuciłem trenerów którzy trenowali klub trochę dłużej, nie wypisywałem tymczasowych wynalazków.

Kiko i Carillo w Wiśle :

przed nimi Wdowczyk - 1,69 pt na mecz
Kiko - 1,42 pt na mecz
Carillo - 1,50 pt na mecz
Stolarczyk - 1,11 pt na mecz

Jose Mari Bakero - Lech :
przed Bakero : Zieliński 1,81 pt / mecz
Bakero : 1,67 pt / mecz
Po Bakero : Smuda 1,82 pt / mecz

Pacheta - Korona :
Przed Pachetą - Ojrzyński 1,33 pt / mecz
Pacheta 1,26 pt / mecz
Po Pachecie Tarasiewicz 1,24 pt / mecz

Św. Pamięci Trener Garcia - Piast :
Przed Garcią - Brosz, 1,49 pt / mecz
Garcia, 1,44 pt / mecz
Po Garci - Latal 1.65 pt / mecz

Kibu Vicunia - Wisła Płock
przed Vicunią - Jerzy Brzęczek 1,50 pt / mecz
Vicunia - 0,89 pt / mecz
po Vicuni - Ojrzyński 1,64 pt / mecz

Faktycznie, pasmo piorunujących sukcesów iberyjskiej myśli szkoleniowej


Jedynie w Wiśle to zestawienie wygląda przyzwoicie - z tym że wystarczy popatrzeć, że Stolarczyk w 1 sezonie miał 1,33 pt / mecz - i to w sezonie w którym zimą kadra bardzo osłabła po perypetiach z Wanną Li i Hulkiem Hoganem. Następny sezon to już była wałka szrotem o życie, którą wygrał.... Skowronek.


Markus : Zejdź chłopie na ziemie. Trenerzy z Hiszpanii radzą sobie w Polsce conajwyżej przyzwoicie. Patrząc na poniższe statystyki to raczej poniżej przeciętnej niż powyżej. Zakoduj to sobie do łba, bo to co wypisujesz to jest twoje myślenie życzeniowe, nie mające żadnego potwierdzenia w faktach.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.12.2023 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując