Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 20.12.2023, 13:24
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czyżbyś myślał, że polscy menadżerowie pracują za darmo i podsyłają Wiśle swoich zawodników bez prowizji? Że na przykład dyrektor sportowy Pasieczny, Głowacki, czy jakikolwiek inny, prowadząc politykę kadrową klubu robił to bez płacenia menedżerom prowizji za zawodników? I to często kompletnie bezzasadnie, mając na koncie w przeważającej większości transferowe pomyłki?
Tak jak napisałem w innym temacie.Nie porównuj burdelu który jest z burdelem który był.Wszyscy w lidze dokonują zmian kadrowych a nie wydają nawet połowy tego co my
Odpowiedz cytując