doktor granat napisał(a):

Pożyjemy-zobaczymy.
Udawanie że mamy kasę na nowego, dobrego trenera nie spowoduje, że ona spadnie z nieba.
|
Drugi sezon z rzędu udajemy, że mamy kasę na dobrych piłkarzy i jakoś się to kręci. Ot, długi rosną w zastraszającym tempie i tyle
