s1mone napisał(a):

|
Wyjątkiem był właśnie Carillo, bo jego Wisła zagrała dobrą rundę po czym odszedł. Nie jest powiedziane, żeby te wyniki utrzymał, bo np Kiko też miał pierwszą rundę przyzwoitą.
|
Ano. To ciągłe przypominanie Carrillo jako nie wiadomo jakiego punktu odniesienia jest trochę na wyrost, bo faktycznie, trenował tylko rundę, założonego celu w postaci awansu do pucharów jednak nie osiągnął wykładając się w końcówce (tak, wiem w jakich warunkach pracował), a w kolejnych klubach już nic ciekawego nie pokazał (ostatnio wyleciał już po 5 meczach).
Dobrą minimum jedną rundę miał pewnie z milijon innych trenerów, nieważne polskich czy zagranicznych, wliczając w to Kiko, Sobolewskiego, Moskala, Brosza, Rumaka, Urbana, Maaskanta i kogo by sobie tam nie wymyślić - większość gdzieś kiedyś co najmniej tyle potrafiła wyciągnąć. Ilu z nich potrafiło to utrzymać dłużej to już inna sprawa.