Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.12.2023, 20:37
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wyjątkiem był właśnie Carillo, bo jego Wisła zagrała dobrą rundę po czym odszedł. Nie jest powiedziane, żeby te wyniki utrzymał, bo np Kiko też miał pierwszą rundę przyzwoitą.
Ano. To ciągłe przypominanie Carrillo jako nie wiadomo jakiego punktu odniesienia jest trochę na wyrost, bo faktycznie, trenował tylko rundę, założonego celu w postaci awansu do pucharów jednak nie osiągnął wykładając się w końcówce (tak, wiem w jakich warunkach pracował), a w kolejnych klubach już nic ciekawego nie pokazał (ostatnio wyleciał już po 5 meczach).

Dobrą minimum jedną rundę miał pewnie z milijon innych trenerów, nieważne polskich czy zagranicznych, wliczając w to Kiko, Sobolewskiego, Moskala, Brosza, Rumaka, Urbana, Maaskanta i kogo by sobie tam nie wymyślić - większość gdzieś kiedyś co najmniej tyle potrafiła wyciągnąć. Ilu z nich potrafiło to utrzymać dłużej to już inna sprawa.
Odpowiedz cytując