DeadOrAlive napisał(a):

Co to za anonim? Karcz mówi coś innego, a on ma info z klubu. Według niego nie ma opcji na Brosza, przynajmniej aktualnie, Nawałka też nie jest rozpatrywany.
Pytanie - kto ma lepsze dojścia
P.S. Wywal jak możesz ten kretyński wykrzyknik bo rozwala stronę.