Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.12.2023, 20:08
Jeśli nie przyjdzie ktoś naprawdę kumaty to powinien zostać Jop bo przecież Kmiecik tego nie poprowadzi.

Wiadomo, że trener nie stoi z padem przy linii i nie kontroluje zawodników jak Fifie ale cieszy, że drużyna pod Jopem wygrała 3 mecze z rzędu. Daje to jakąś nadzieję gdyby faktycznie został.

Obawiam się jednak, że wezmą kogoś z Hiszpanii (gorzej) lub za lejce chwyci Kiko (trochę lepiej).
Odpowiedz cytując