|
Jeśli nie przyjdzie ktoś naprawdę kumaty to powinien zostać Jop bo przecież Kmiecik tego nie poprowadzi.
Wiadomo, że trener nie stoi z padem przy linii i nie kontroluje zawodników jak Fifie ale cieszy, że drużyna pod Jopem wygrała 3 mecze z rzędu. Daje to jakąś nadzieję gdyby faktycznie został.
Obawiam się jednak, że wezmą kogoś z Hiszpanii (gorzej) lub za lejce chwyci Kiko (trochę lepiej).
|