Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.12.2023, 18:04
Brawo Koala. Widać że dzisiaj leki wyjątkowo dobrze weszły i napisałeś coś z sensem.

Nie wierzę że mając do wyboru Moskala czy Jopa, Królewski by sięgnął po tego drugiego. Nie oszukujmy się. Kazek nie będzie żądał jakichś wielkich pieniędzy, jedynie czego może żądać to zaufania bo tak jak został potraktowany w Wiśle dwukrotnie gdy przejmował drużynę w dołku to szkoda gadać.
I tak jak ktoś wyżej napisał, Moskal przez lata się rozwijał jako trener, mistrzem taktyki pewnie nie jest ale awans powinien zrobić. Też nie idźmy w przesadę że skoro Wiślak i sławetne "wiślackie DNA" to od razu ma być skreślony. Bierzmy takich ludzi ale też wymagajmy. Moskal rokuje gdy Sobol nadziei od dawna nie dawał.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując