Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3593
Stary 18.12.2023, 18:01
Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, bo inni grali "dla nas", więc nie ma co się ekscytować. Statystycznie:
- jest to jeden z najsłabszych sezonów czołówki na tym etapie (nawet biorąc poprawkę na nierozegrane mecze top2 to będzie 34 lub 35 punktów, czyli dwa najniższe wyniki z ostatniej dekady);
- ciężko jest liczyć, że zawsze przeciwnicy będą tracić punkty (wierzyliśmy tak w sezonie spadkowym i poprzednim sezonie - okazało się, że w decydujących meczach w końcówce drużyny jednak zwykle spinają się na tyle, żeby coś więcej wygrać).

Jest ciężko i będzie ciężko, cały czas będziemy grać pod presją.
Odpowiedz cytując