pepe72 napisał(a):

|
Karcz w "Studio Reymonta" stwierdził, że Brosz "już nie".
|
Nic dziwnego w tym nie ma. Najlepsza z możliwych i dostępnych kandydatur. Przecież my nie lubimy wybierać najprostszych rozwiązań.
Mam tylko nadzieje, ze przyjdzie trener, bez statusu legendy i pierwiastka wislaskosci- bo takiego kompetentnego, i dostępnego nie ma na rynku.