Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 18.12.2023, 16:27
Przykład Lecha też wskazuje, że mityczny trener z lepszej Europy nie jest rozwiązaniem.

Lech wydał sporo na graczy zagranicznych, w tym prawie dwa miliony euro na Gholizadeha, który prawie nie gra.

W zeszłym sezonie sporo szczęścia w pucharach, choć jedyny sensowny dwumecz ostro przegrany z Karabachem.

W lidze kompromitacja.

W tym sezonie w pucharach kompromitacja.

W lidze też słabo jak na oczekiwania.

Lech poszedł drogą, którą bardzo popiera Markusik i źle na tym wyszedł.

A teraz okazuje się, że temu Bromowi zarzucają brak warsztatu i że jechał cały czas na atmosferze.

Drugi Ojrzyński, ale za kilka/kilkanaście razy większą pensję.

Po co przepłacać, skoro polski trener nie znaczy gorszy.

Wisła Moskala ze zblazowanymi gwiazdkami grała lepiej niż Wisła Maaskanta.

Dwumecz ze Standardem był pechowo przegrany przez Nuneza, który kosztował ogromne pieniądze, a nic nie dawał i jego kariera źle się potem potoczyła.

Styl był lepszy niż za amatora z Holandii, który w zasadzie po fantastycznych meczach z Cracovią i Podbeskidziem zakończył karierę trenerską.

Zamiast wygrać dwa razy po 5:0, bo tak w teorii powinno być.

To przegrał dwa mecze po 0:1.

Kawał złodzieja i wałkarza.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.12.2023 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując