Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.12.2023, 15:33
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Sobol te 2,25 nie zrobił rewelacyjną grą, ale Fernadezem, Mulą, Juncą i Villarem. Wisła wygrywała indywidualnościami.
Dokładnie tak. A dzisiaj część kibiców widzi problem i najsłabsze ogniwo właśnie w tych hiszpańskich indywidualnościach, zamiast w fakcie, że reszta drużyny i sztab szkoleniowy “nie dowoziła”. I przez to straciliśmy rok, a efekty gry Hiszpanów nie wystarczyły.
Odpowiedz cytując