Vuko napisał(a):

|
Sobol te 2,25 nie zrobił rewelacyjną grą, ale Fernadezem, Mulą, Juncą i Villarem. Wisła wygrywała indywidualnościami.
|
Dokładnie tak. A dzisiaj część kibiców widzi problem i najsłabsze ogniwo właśnie w tych hiszpańskich indywidualnościach, zamiast w fakcie, że reszta drużyny i sztab szkoleniowy “nie dowoziła”. I przez to straciliśmy rok, a efekty gry Hiszpanów nie wystarczyły.