krysztal napisał(a):

Zdecydowanie nie!!!I piszę tak dlatego,że chciałbym aby za jakiś czas móc napisać "zdecydowanie tak".
Na tym etapie ta posada zniszczy karierę trenerską Jopa.
|
Dokładnie.
A patrząc na wyniki rezerw można mieć nadzieję, że za kilka lat to będzie fajny trener.