Maxell napisał(a):

NIE dostawaliśmy. Zdarzenie, o którym mówisz to mecz w sezonie 2018/2019 z Koroną (2:6)
https://www.youtube.com/watch?v=fwGqWzQbZsQ (2min 40s)
kopnięcie z całej siły w nogę Drzazgi ale karnego niema nawet po VAR. wiec interpretacje są różne
|
Więc to nie był ten mecz i może to nie był Drzazga ale jestem pewny że dostaliśmy takiego karnego