Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.12.2023, 12:09
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Tutaj potrzeba doświadczonego trenera a nie kolejnego wynalazku typu Stolarczyk, Sobolewski czy Jop.

Niejaki coach Smalec z Polonii zjadł wczoraj Jopa taktycznie - gdyby nie słabiuteńka jakość piłkarska Polonii to spokojnie odwróciliby mecz w 2 połowie.

Niech Mariusz wykaże się w rezerwach, życzę mu awansu do 3 ligi.
Pełna zgoda. To nie jest moment na uczenie trenera fachu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując