sandomingo napisał(a):

Tutaj potrzeba doświadczonego trenera a nie kolejnego wynalazku typu Stolarczyk, Sobolewski czy Jop.
Niejaki coach Smalec z Polonii zjadł wczoraj Jopa taktycznie - gdyby nie słabiuteńka jakość piłkarska Polonii to spokojnie odwróciliby mecz w 2 połowie.
Niech Mariusz wykaże się w rezerwach, życzę mu awansu do 3 ligi.
|
Pełna zgoda. To nie jest moment na uczenie trenera fachu.