Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.12.2023, 09:42
Powtórzę to co pisałem wielokrotnie: priorytetem dla Wisły powinien być jak najlepszy trener z Hiszpanii wraz z całym sztabem znaleziony przez Kiko, który najlepiej pasowałby do obecnej sytuacji i potrzeb Wisły i który mógłby najefektywniej dotrzeć do naszych hiszpańskich zawodników oraz wydobyć z nich 100%. Hiiszpańska myśl szkoleniowa mogłaby też świetnie zadziałać na pozostałych zawodników kadry, tak jak niegdyś bardzo dobrze na indywidualne postępy piłkarzy zadziałał Carrillo.

Dopiero jeśli z jakichś powodów się to nie uda lub byłoby niemożliwe, opcją awaryjną zatrudnienie Brosza. Innych kandydatów z polskiego rynku trenerskiego, którzy mogliby cokolwiek dobrego wnieść do Wisły nie widzę.
Odpowiedz cytując