|
Tu w ogóle nie ma o czym dyskutować.
Taka opcja to powinna być absolutna ostateczność. My nie mamy czasu, ani środków na takie zabawy, gdyż już rok straciliśmy z parodystą na ławce.
Potrzebny jest ktoś doświadczony i dopasowany do tego czym dysponujemy jeśli chodzi o potencjał ludzki.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|