Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.12.2023, 08:42
Tutaj potrzeba doświadczonego trenera a nie kolejnego wynalazku typu Stolarczyk, Sobolewski czy Jop.

Niejaki coach Smalec z Polonii zjadł wczoraj Jopa taktycznie - gdyby nie słabiuteńka jakość piłkarska Polonii to spokojnie odwróciliby mecz w 2 połowie.

Niech Mariusz wykaże się w rezerwach, życzę mu awansu do 3 ligi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując