|
Ciekawe, że Lech wyrzucając trenera, od razu wziął Rumaka. Ciekawe czy w ogóle sondowali Brosza.
Brosz > Moskal > Jop - taka powinna być wg. mnie kolejność. Jeśli mamy brać np. jakiegoś Ojrzyńskiego, to spokojnie niech pracuje sobie Jop, bo efekt nie powinien być gorszy. Jeśli Brosz lub Moskal wyrażą chęć przejęcia sterów, to laurka dla Jopa, powrót do rezerw i niech cierpliwie zbiera doświadczenie, bo szansa na prowadzenie pierwszej drużyny prędzej czy później przyjdzie.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|