|
z Legii odchodzi Patryk Sokołowski. przydałby się u nas, wiem wiem, marzenia.
Na plus odejście Sobolewskiego, Gogół, Baena i Carbo, Olejarka i odkurzony Talar
Na minus Eneko Alfaro i Goku
Wg mnie mamy tak mocną na 1 ligę kadrę, że wystarczy mądry trener i tym składem powinniśmy awansować.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|