Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92998
Stary 17.12.2023, 19:45
Może się zacząć zabawa. Zacznę od oceny poprzedniego okienka:

Na plus: Gogol (male oczekiwania), Baena, Carbo, Sobczak (patrząc na rolę - rezerwowego),
Neutralny: Olejarka
In minus: Alfaro (dwa poziomy niżej efektywności niż Muła),Satrustergi (nawet jak nie zawalał spektakularnie bramek to cała obrona z nim wyglądała zawsze fatalnie), Raton - tu się samo komentuje

W zimie sądzę że kilku Hiszpanów odejdzie (obstawiam trzech z czwórki Satrustegi, Ratón, Villar, Junca) - szczególnie Villar może nie być zadowolony z roli w zespole, choc ja bym go zatrzymał w zespole jako super zmiennika.

Poza tym pozbylbym się Fazlagicia, Żyry, Sapały, ale obawiam się że cała trójka ma na tyle wysokie kontrakty że żaden z nich nie odejdzie.

W zimie ok mniej transferów tym lepiej, widziałbym 2 transfery do ofensywy + powrót Starzyńskiego + w zależności kogo się pozbędziemy (Może nowy LO, moze ktoś na zmianę za Carbo).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.12.2023 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując