As napisał(a):

Niesamowite, że jeśli zaległe/pozostałe mecze kolejki ułożą się pod nas to będziemy mieli na wiosnę 3 punkty straty do lidera a w najgorszym wypadku 6.
Po takiej daremnej rundzie ��
|
Bo ta liga to wyścig żółwi. Trenują tu przeciętni trenerzy, grają tu mierni kopacze, to i drużyny nie są w stanie na dłuższą metę ustabilizować formy.