Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3578
Stary 17.12.2023, 17:01
Niesamowite, że jeśli zaległe/pozostałe mecze kolejki ułożą się pod nas to będziemy mieli na wiosnę 3 punkty straty do lidera a w najgorszym wypadku 6.

Po takiej daremnej rundzie ��
Odpowiedz cytując