gizmowisla napisał(a):

|
ja bym nie sprzedawal rodado za 200-300 tys - bez sensu - lepiej niech pogra u nas , ale blazen w okularkach i tak go wypchnie za taka kwote niestety
|
Zależy jak bardzo w dupie jesteśmy finansowo.
Już czekam na posty Karheropa: "Paradoksalnie, odejście Rodado może nam wyjść na dobre bo odblokuje Goku i Sobczaka"
