Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2658
Stary 17.12.2023, 15:33
ja bym nie sprzedawal rodado za 200-300 tys - bez sensu - lepiej niech pogra u nas , ale blazen w okularkach i tak go wypchnie za taka kwote niestety
Odpowiedz cytując