Patryko napisał(a):

|
Mam nadzieję, że ta jakże droga lekcja raz na zawsze wyleczy Wisłę ze sprzedawania piłkarzy do Turcji na "raty".
|
Niestety obawiam się, że to nadzieja bezprzedmiotowa, na ten moment Wisła może na raty sprzedawać piłkarzy do Korony Kielce.