MaLk napisał(a):

|
Wprawdzie w przypadku Synerise pisałem dokładnie odwrotnie, koncentrując się na liczbach, nie wywiadach, a to Ty skupiałeś się na rozliczeniach marzeń, uzupełniając to obrzucaniem błotem, które już za kilka tygodni na pewno udowodnisz, ale spoko. Szanuję tak postmodernistyczne podejście do dyskusji, sztuka jest sztuka, a rzeczywistość jest sztucznym tworem.
|
Ja rozumiem jechac Krolewicza o wszystko, ale to jest ewidentna prywatna niechec. Jest jaki jest, ma te swoje z dupy marzenia takie a nie inne, ale pisanie pod teze jest rownie chujowe. mBank, inPost, Orange, Rossman, Zabka, CCC to klienci, ktorzy przynajmniej raz chwalli sie z tego jak wiele daje im AI Krolewicza. Rozumiem, ze wszystkich nacpal i kaze im to mowic to oznacza ze musi byc zajebiscie potezny. Koledze z Gorlic pewnie zajumal dziewczyne.
Mnie tam bardziej wkurza jego aktywnosc w SocialMedia. Musimy to jakos QRWa ukrucic bo mu sie MUSK WLACZYL na calego.