|
Senior Member
Offline
|
#2636

14.12.2023, 12:47
|
krysztal napisał(a): 
Błaszczykowski odsprzedał część udziałów Łanoszce.Istnieje taka możliwość że przy dobrych wiatrach wyszedł na zero?
Czy może być w tej chwili jednym z właścicieli wobec którego spółka nie ma długu?
|
Łanoszka to nowy Cupiał 
|
|