|
z dwójki która mogłaby odejsc Rodado- Villar niech odejdzie jeden i niech to bedzie Miki, poczekajcie z tym Sobczakiem, to podobnie jak z Jopem nie jest super trenerem po dwóch ostatnich meczach (chociaz widzę pozytywy) - zdecydowanie Rodado > Sobczak (chociaz jest Wiślakiem)
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|