Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 14.12.2023, 11:27
z dwójki która mogłaby odejsc Rodado- Villar niech odejdzie jeden i niech to bedzie Miki, poczekajcie z tym Sobczakiem, to podobnie jak z Jopem nie jest super trenerem po dwóch ostatnich meczach (chociaz widzę pozytywy) - zdecydowanie Rodado > Sobczak (chociaz jest Wiślakiem)
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując