Jaroo1 napisał(a):

Sobczak w meczach gdzie zagrał minimum 45 minut:
...
PS W tamtym sezonie Rodado w ważnych meczach to strzelił jedynie Puszczy NA POCXĄTKU sezonu, Puszczy w PP i ŁKSowi pod koniec sezonu. Taki z niego kozak, ze w sumie tam gdzie potrzeba to i tak nie strzelał.
|
Wtedy strzelał Fernandez
leszekpw napisał(a):

|
Popieram w całej rozciagłości. Jak dla mnie Sobczak jest bardziej efektywny. Jeśli bedzie ktoś chciał Rodado, sprzedawač z pocalowaniem ręki.
|
Widzę, że niezły odlot.
Głupi Lech chce nam podkupić napadziora, co nie? Tylko jakimś przypadkiem jest top3 strzelców w 1 lidzie (dogonił go Goku)