As napisał(a):

W tej lidze trudno tak naprawde cokolwiek przewidziec. Wiele sie chyba nie pomyle jesli powiem, ze pol ligi juz na jakims etapie liderowalo.
Nikt nie jest w jakims wielkim szoku kiedy lider gra z jednym ze "spadkowiczow" i oddaje punkty.
|
Słuszna uwaga.
To co przyświeca też drużynom z tego sezonu to kompletny brak regularności.
Przegrać w międzyczasie 4 mecze z rzędu i być na 5 miejscu w tabeli? Melduje się Motor
Zdobyć 4 na 18 pkt w ostatnich 6 męcząch i być na 3 miejscu w tabeli? Melduje się Odra
Przegrać 6 z 17 spotkań i być na 4 miejscu w tabeli? Melduja się Tychy
Zdobyć 11/27 w pierwszych 8 meczach aby zdobyć 23/27 pkt w kolejnych 8. Melduje się Arka
W 17 kolejkach przegrać 3 spotkania i zajmować 10 miejsce w tabeli? Melduje się Łeczna
I można tak dlugo
Na pewno to główny argument za tym, że liga się w tym sezonie bardzo wyrównała i na pewno poszła do góry.
Ale żeby nie było tak różowo to ekstraklasa poszła do góry jeszcze bardziej.