Szymon Sobczak w tym sezonie:
7 razy grał w 1 składzie, z tego 2 razy w PP
Nie grał w 6 i 11 kolejce.
Strzelił:
2: Polonia - wszedł w 85', gol w 90' - wygraliśmy 3-2
12: Resovia - wszedł w 76', gol w 85' - wygraliśmy 4-1
PP: Polonia - gol w 68' - wygraliśmy 3-0
17: BBT - gol 28' - przegraliśmy 1-2
18: Górnik Ł. - gol 67', 74'(k) - wygraliśmy 4-0
Ma tylko o gol mniej niż Luis Fernandez

który zagrał 11 meczów w lidze
Na pewno JEST wartościowym zmiennikiem ale miejmy nadzieję, że Rodado jednak zostanie na wiosnę.